معرفی شرکت

شرکت آتیه فولاد نقش جهان در 27 فروردین ماه سال 1386 شمسی تأسیس و در فهرست شرکت های  ً سهامی خاص ً   در اداره ثبت شرکت های اصفهان به ثبت رسید .

آتیه فولاد نقش جهان به عنوان یکی از هلدینگ های وابسته به شرکت فولاد مبارکه در اجرای استراتژی سازمانی و استراتژی برند خود، علاوه بر مأموریت اصلی اش در زمینه تأمین ، فروش و خدمات محصولات فولادی در سطح کشور با گسترش حوزه فعالیت خود به بخش تولید، هم اکنون در زمینه تولید ورق های پوشش دار ، تولید و عرضه انواع پودرهای میکرونیزه بنتونیت ، آهک کلسینه و هیدراته ، تولید لوله های مانیسمان و همچنین بورس و صادرات محصولات فولادی فعالیت می نماید .

 

شرکت آتیه فولاد نقش جهان با در اختیار داشتن 12 مرکز خدماتی در 12 استان کشور، پنج شرکت تولیدی و سه شرکت بازرگانی با مالکیت صد در صدی در داخل و خارج از کشور به منظور صادرات محصولات فولادی و همچنین شرکت تاراز چهارمحال در حوزة تولید ورقهای پوشش دار (گالوانیزه، گالواتاراز) به اولین زنجیره کامل عرضه دست یافته است.

شرکت آتیه فولاد نقش جهان علاوه بر تکمیل زنجیرة فوق در حوزه تولید مواد اولیه از جمله آهک کلسینه ، آهک هیدراته ، پودر میکرونیزه دولومیت و بنتونیت و کوردوایر سرمایه گذاری هایی انجام داده و با بهره برداری از شرکت سنگ و فولاد هرمزگان و شرکت صنعتی معدنی آتیه فولاد سنگان اکنون در تأمین بنتونیت اکثرکارخانجات فولاد سازی کشور از جمله فولاد سنگان ، فولاد هرمزگان ، فولاد کاوه و شرکت مادکوش با کیفیت بسیار بالا، بهترین برند محسوب می گردد.

ضمناً ، شرکت آتیه فولاد نقش جهان در زمینه تولید لوله های مانیسمان (لوله های بدون درز) ، سنگ آهن و کنسانتره نیز سرمایه گذاری و اقداماتی انجام داده است که در آینده ای نزدیک شاهد بهره برداری از کارخانه های مذکور خواهیم بود .

 ایجاد این حلقه و اتصال آن به هلدینگ قدرتمند فولاد مبارکه ، چشم اندازی بود که 14 سال پیش ترسیم گردید و امروز به لطف خداوند و با زحمت و همت مدیرانی که طی سالهای گذشته با این مجموعه همکاری داشته اند محقق گردیده است .

شایان ذکر است ، در حال ‌حاضر سرمایه ثبت شده شرکت مبلغ 1،500 میلیارد تومان می باشد .