گزارش برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت آتیه فولاد نقش جهان

گزارش برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت آتیه فولاد نقش جهان
  • ۵ تیر ۱۴۰۱

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت آتیه فولاد نقش جهان در مورخ 1401/3/11 راس ساعت 9 صبح در محل شرکت حمل و نقل توکا به آدرس اصفهان، مبارکه، جنب شرکت فولاد مبارکه اصفهان با حضور اکثریت سهامداران برگزار گردید.

پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و  نمایش کلیپ تصویری و ارائه گزارش  اقدامات صورت گرفته در طی سال 1400 و اهداف آتی شرکت آتیه فولاد نقش جهان، جلسه رسمیت یافته و با انتخاب هیئت رئیسه محترم  و تایید احراز حضور 55 درصدی سهامداران و نمایندگان صاحبان سهام وجاهت قانونی مجمع اعلام و حسب دستور جلسه مباحث و موضوعات مطروحه وارد شور گردید.

در ابتدا پیام هیئت مدیره و گزارش اقدامات صورت گرفته و گزارش مالی توسط مدیرعامل و معاون مالی شرکت ارائه گردید و سپس گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت توسط نماینده موسسه حسابرسی ارقام نگر آریا تشریح گردید.

بر این اساس مجمع تصمیمات مقتضی در خصوص تقسیم سود حسب اظهارات سهامداران مبتنی بر انگاشت منابع نقدینگی لازم به منظور اجرای طرح های توسعه آتی شرکت های فرعی هلدینگ آتیه فولاد و با امعان نظر به تامین رضایت حداکثری سهامداران حقیقی متشکل از پرسنل معزز و محترم بازنشسته و شاغل مجتمع فولاد مبارکه اتخاذ نمود.

همچنین در ارتباط با تصویب صورتهای مالی و معاملات مشمول ماده 129 قانون تجارت رای گیری گردید که با اکثریت آرا به تصویب رسید.

متعاقب آن هیئت رئیسه مجمع در مورد تعیین حسابرس و بازرس قانونی، روزنامه کثیرالاانتشار و سایر مسائل قانونی بر اساس رای گیری و دریافت نقطه نظرات سهامداران حاضر تصمیم گیری و مراتب را در قالب و چارچوب تکالیف مجمع ابلاغ نمود.

در خاتمه هیئت رئیسه مجمع، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش های هیئت مدیره محترم و مدیریت عامل محترم شرکت تاکید نمود که اهداف مصرحه بالاخص پروژه های توسعه حسب برنامه زمانبندی مصوب اجرا و مدیریت عالیه شرکت نسبت به توسعه و گسترش حوزه فعالیت خویش و ورود به عرصه های جدید تولید و بازرگانی اقدام نماید.


  • اشتراک گذاری: